Nometnes

B-komandas nometnes domātas aktīviem, priecīgiem, nedaudz dusmīgiem, žiperīgiem, slinkiem, gudriem, atjautīgiem, lēniem, ātriem, kārtīgiem, attapīgiem, atšķirīgiem, atsaucīgiem, interesantiem, intravertiem, mīļiem, nepaklausīgiem, ekstravertiem, galvenais – piedzīvojumiem gataviem bērniem!

Nedēļa B-komandas nometnē –
Pirmdien – iepazīšanās, noteikumi, svinīga nometnes atklāšana, nometnes teritorijas iepazīšana ar aizraujošu spēli, sporta spēles, izzinoša nodarbība, sapņu ķērāju veidošana, sadraudzības spēle.
Otrdien – kas ir zero waste jeb nulles atkritumi? Kā šķirot atkritumus? Kāpēc? Orientēšanās speciālistu pavadībā, apgūstot debespuses un orientēšanās sporta pamatus. Dabas grāmatas veidošana ar izzinošu nodarbību par augiem. Trakā ūdens trasīte. Sadarbības spēle.
Trešdien ekspedīcija izdzīvošanas meistara pavadībā, apgūsti kā veidot telts vietu mežā, kā siet mezglus, kā darbojas komanda “ekstrēmos” apstākļos, kā veiksmīgi iekurināt ugunskuru, kā arī baudi uz ugunskura gatavotu ēdienu.
Ceturtdien izgatavo no koka kuģīti vai veido, ko sirds kāro, noskaidro, cik erudīta ir tava komanda un cik daudz tu zini par Lielvārdi, spēlē futbolu, dodies virsaiša misijā dārgumu meklējumos uz senlatviešu pili, iejūties dažādās lomās.
Piektdien veido radošo darbu “Mana Latvija”, izmēģini saldo vērtēšanu, pārbaudi savu līdzsvara izjūtu un piedalies foršākajā ballītē vasarā, kura domāta tieši tev, spēlē bungas ar Andžeja Grauda bungu skolu, veido foto stūrīti, fotografējies, ēd saldējumu, atpūties “chill” zonā, veido pārsteigumu vecākiem un tiec pārsteigts pats!

Nometnes cena – 100 eur (cenā pusdienas un launags).

Nometne B-burbulis no 25. līdz 29. jūnijam 1. līdz 3. klašu skolēniem un nometne C-cukurvate no 2. līdz 6. jūlijam 4. un 5. klašu skolēniem.
Piesakies! 

29884548_1774583742564922_868786129_o